אחסון מתקדם לארגונים

אחסון מתקדם לארגונים

אם אתם מחפשים אחסון מתקדם לארגון שאתם מנהלים, חשוב שתכירו טכנולוגיה חדשה ומתקדמת בשם Reduxio Storage. טכנולוגיה זאת מאפשרת אחסון איכותי ויוצא דופן, וזאת משום שהוא מבוסס על טכנולוגיה ייחודית שבאמצעותה ניתן לעבוד בסביבת עבודה יעילה וחסכנית יותר.

מערכת Reduxio Storage מאפשרת הקצאת פתרונות לכונני דיסקים קשיחים, אחסון פלאש, ודרכי אחסנה מגוונות, כאשר הכל נעשה דרך פתרונות חכמים לעסקים שמקצים אחסון וגיבוי שמתנקזים יחד ביעילות אודות ל כנולוגיה אחת ומיוחדת.

מדוע כדאי לבחור באחסון מתקדם וייחודי לארגון שלכם?

ישנן מספר סיבות חשובות שבגינן כדאי לבחור במערכת אחסון חכמה יותר:

  • נפח אחסון – בחרו מערכת שמאפשרות נפח אחסון גדול יותר, והכל תוך הקצאת עלויות נמוכות עבור נפח האחסון.
  • שמירת מידע – שימו לב כי אתם בוחרים מערכת אחסון שמכילה מידע הנשמר בשכבות לפי חשיבות ולפי צרכי הארגון.
  • חסכון  – עוד חשוב לשים את הדגש על חסכון בהפעלת המערכת. כאשר המערכת תשמור בכל זמן על המידע של הארגון.
  • חזרה אחורה – חשוב שלמערכת שאתם בוחרים תהיה אופציה לחזרה אחורה אל כל נקודה של זמן תוך שכפול רזולוציות.
  • התאוששות מידית – וודאו כי המערכת שאתם בוחרים תאפשר למידע שלכם להתאושש בכל זמן עוד לפני קריסה של המידע, בין אם מדובר בקריסה שנגרמת מטעויות אנוש, התקפות על מחשבים או ווירוסים במערכת.

לסיכום, אחסון מתקדם לארגונים כולל שכבות אחסון בשיתוף כוננים יציבים, כאשר מהערכות מספקות ביצועים גבוהים, דיסקים חסכוניים, וזמן תגובה נמוך במיוחד עבור כל קריאה או מידע משכבות האחסון.

בחרו מערכת שמסתגלת לעומסי עבודה, שיש בה אופטימיזציה עבור סוגי המדיה השונים, שאין צורך בהגדרות וקביעת זמני הרצה להפעלת המערכת, וכשאל שתוכלו לקבל באמצעותה שירות ותמיכה מבוססי ענן המספקים ניהול וניטור אחסון פרואקטיבי.

זכרו כי מערכות אחסון מתקדמות הן מבוססות ענן, מאפשרות תוכנות ניהול מפרדות, מבצעות אוטומציה תוך זיהוי בעיות שונות, אינם מחייבות התערבות של מנהלי הארגטון, ומאפשרות תמיכה מרחוק תוך זיהוי של בעיות ומתן פתרון מהיר.

השאר תגובה