פיתוח אפליקציות – איך זה עובד?

פיתוח אפליקציות

אפליקציה, או בעברית יישומון, הינה יישום מחשב הניתנת להורדה ישירות לטלפון. האפליקציה מיועדת לטלפונים חכמים (סמארטפונים) ולמחשבי-לוח (טאבלטים) אך ניתן להוריד אפליקציות מסוימות גם למחשב. האפליקציה נועדה להקל על המשתמש בכך שהוא יכול לרכז את החיפושים השימושים הפופולריים ביותר שלו על הטלפון האישי שלו ללא צורך להיכנס כל פעם למנועי חיפוש. ישנן אפליקציות המאפשרות לשמור נתונים אישיים ומידע מסוים של המשתמש כך שהגישה לשירות יותר נוחה למשתמש ללא צורך בהקלדות חוזרות של נתונים, לרוב יהיה צורך רק בהקלדת סיסמא לצורך הזדהות וחיסיון אישי.

סוגי אפליקציות

  • משחקיםפיתוח אפליקציות חכמות בעולם המשחקים הן האפליקציות עם התחרות הגבוהה ביותר. מכיוון שמכשיר הטלפון מלווה אותנו לכל מקום אפליקציית המשחקים הינה שימושית ביותר בכל זמן. גם ברגעים שיש לנו דקות פנויות או שאנחנו מחפשים הסחת דעת נעימה האפשרות הראשונה היא להיכנס לאפליקציה כיפית שהורדנו למכשיר ו"להעביר את הזמן" באמצעותה בזמן הפסקה בעבודה, המתנה בתור לבנק וכו'. אפליקציות המשחקים השונות פונות לסוגים שונים של קהלי יעד.
  • שירות – אפליקציות השירות הולכות וצוברות תאוצה בתקופה האחרונה. הרבה בתי עסק מעוניינים לפתח אפליקציה ייעודית לעסק שלהם כדי להקל על מקבלי השירות לדוגמא אפליקציה של בנק מסוים יכולה להקל משמעותית על הלקוחות שלה מכיוון שבאמצעות האפליקציה הלקוחות מחוברים באופן רציף למצב החשבון שלהם, לפעולות שהם מעוניינים לבצע ללא הגעה לסניף ועוד. כאשר שומרים על נגישות נוחה בעסק כלפי הלקוחות זה משמר את הלקוחות. לקוח מרוצה זהו לוח שנשאר במקום בו הוא מקב שירות טוב ואף יכול להמליץ לחברים על השירות.
  • ניווט – אפליקציות הניווט מסייעות לנו בהכוונה נכונה והטובה ביותר כדי להגיע מנקודה אחת לנקודה אחרת. בזכות אפליקציות הניווט השונות אנו יכולים לתזמן את לוח הזמנים שלנו בצורה הטובה ביותר ולצפות עיכובים העלולים לקרות במהלך היום עקב עומסים בכבישים או סגירת נתיבים.
  • חברתי – האפליקציות החברתיות הינן בין האפליקציות הנפוצות ביותר לשימוש בעיקר בקרב בני נוער. בעזרת האפליקציות החברתיות אנו יכולים להישאר מעודכנים תמיד ולשמור על קשרים חברתיים מתקופות שונות בחיים.

>>> קדמו את אתרכם באינטרנט עם SEODude

פיתוח אפליקציות – אז מה זה בעצם?

כדי לפתח אפליקציה טובה הכי חשוב שהיא תהיה אפקטיבית. לפני שמתחילים לפתח אפליקציה צריך להבין מה האפליקציה צריכה לספק וכיצד היא צריכה להיראות מבחינת הנראות שלה. האפליקציה צריכה לספק חוויית משתמש טובה ביותר וכמובן צריך לדעת לאיזה מערכת הפעלה האפליקציה צריכה להתממשק. מעוניינים לפתח אפליקציה ייחודית? היכנסו לאתר שלנו http://msapps.mobi/he/ ובואו לשמוע פרטים נוספים אודות פיתוח אפליקציות.