לא יכולים לעבוד יותר? אתם חייבים לקרוא את זה

עורך דין אובדן כושר עבודה

הזכות להתפרנס היא כנראה הזכות הבסיסית של כל אדם. חופש העיסוק הוא מחוקי היסוד של המדינה הדמוקרטי ולא בכדי. אנחנו מדברים על אלמנט שהוא יותר מלהביא כסף הביתה. לא פעם, העבודה הופכת להיות הדבר שמגדיר אותנו. המקום בו אנחנו מעבירים שעות רבות לאורך היום, מגשימים את עצמנו וממלאים את ייעודנו דרך משלח היד שלנו.

לכן, כאשר אנחנו מאבדים את האפשרות לעבוד, מכל סיבה. מדובר לא רק על פגיעה כלכלית אנושה, כי אם גם על משבר נפשי לא קל. אני, ארז כהן, עורך דין במקצועי, לא יכול אולי להחזיר את הגלגל לאחור. אבל אני בהחלט יכול להיאבק בשבילכם על מנת שתקבלו את כל המגיע לכם על פי חוק.

חברת הביטוח וביטוח לאומי

אנחנו חיים במדינה מערבית המתנהלת על פי החוקים של העולם הנאור. לכן, על פניו, ביטוח לאומי, הוא הגוף לו שילמנו לאורך כל שנות העבודה שלנו, אמור להגן עלינו במקרה בו איננו יכולים לעבוד יותר. אבל אנחנו כמובן לא צריכים אפילו לחשוב יותר מדי כדי להבין שבפועל, האידיאל הזה לא ממש מצליח להתממש במציאות. בפועל, פעמים רבות יש להיאבק בביטוח לאומי כדי לקבל את כל מה שמגיע למי שאיבד את היכולת לעבוד.

הדבר נכון גם במקרה של חברות הביטוח. אמנם אנחנו יכולים לשלם המון כסף לחברות הביטוח. אבל, ברגע האמת, זה ממש לא בטוח שיהיה מי שיתן לנו את המענה לו אנו זקוקים. אותיות קטנות רבות עלולות לגזול מאיתנו את מה שמגיע לנו על פי חוק.

בשביל זה יש עורך דין אבדן כושר עבודה

זו בדיוק העבודה של עורך דין אבדן כושר עבודה. לתת מזור לאלו שלא יכולים לנהל את המאבק הזה בכוחות עצמם. הרי כאשר אדם מאבד את היכולת שלו לעבוד הוא לא בהכרח הופך למי שיכול לנהל את המאבק המשפטי שלו בכוחות עצמו.

בסופו של יום, כאשר אנו נאבקים בכוחות חזקים בהרבה מאיתנו, עלינו לדעת את מי לגייס לצידנו על מנת שנצליח לקבל את כל המגיע לנו בצורה הטובה ביותר. עורך דין אבדן כושר עבודה עושה את זה בדיוק. התפקיד הוא לנתח את הסיטואציה ולהוציא ממנה את הטוב ביותר ללקוח, תוך שהלקוח יכול להמנע ככל הניתן מהתמודדות מורכבת ומעיקה שלא מוסיפה דבר לתהליך.

אני מזמין אתכם לדבר איתי

אני, ארז כהן, עובד שנים ארוכות במקצוע בתור עורך דין אבדן כושר עבודה. אני מכיר את התחום לפני ולפנים מה שמאפשר לי לא פעם להשיג ללקוחות שלי את התוצאות הטובות ביותר תוך שמירה על כבודם וכוחם.

אם אתם מתלבטים אתם מוזמנים ליצור קשר בטלפון או דרך האתר על מנת שנוכל להתאים את תכנית העבודה שלנו לסיפור האישי שלכם.