מצבר עד הבית

מצבר עד הבית

תפקידו של המצבר לרכב, הינו לספק מתח חשמלי ולייצר זרם בעוצמה מתאימה, על מנת לגרום לפעילות התקינה של חלקים חשמליים ברכב כמו אלטרנאטור, מצת ועוד. כאשר המצבר ברכב חלש, המתח שהוא יספק יהיה נמוך מן הרגיל וימנע את אספקת הזרם באופן נכון לחלקים החיוניים. לדוגמא, מצבר שהוא חלש, עשוי לשבש את מערכת ההצתה ברכב.כאשר המצבר מתרוקן, הרכב אף ייתקע בכביש. על מנת להקל עליכם במצבים כגון הזמנת גרר שעשוי לקחת שעות, לנסות לעצור מישהו שיסייע לכם להתניע את הרכב באמצעות כבלים חשמליים למצבר, מומלץ להזמין מצבר עד הבית או עד המקום שאתם נתקעתם בו עם הרכב.

הבעיה השכיחה ביותר בהתנעת הרכב- המצבר

 הבעיה השכיחה ביותר בהתנעת הרכב היא המצבר. גם אלה שאינם מביניהם הרבה במכניקה של הרכב, יודעים כי מצבר שאינו תקין או שהתיישן, עשוי להוות בעיה בהתנעה ולהשאיר אותם גם  במקומות שונים שאליהם הם נוסעים ללא אפשרות להתניע. ישנם סימנים של אורות חלשים, צופר הרכב שמזייף ועוד. תמיד כדאי לבדוק בתאריך תפוגת המצבר, על מנת שלא תיתקעו עם הרכב באמצע שום מקום ללא התראה מוקדמת. גם אם אתם מעוניינים להחליף מצבר אם אתם יודעים שהוא עומד להפסיק לשרת אתכם, הזמינו חברה המספקת שירות של מצבר עד הבית, בדרך זו, תחסכו מעצמכם התרוצצויות והרפתקאות שיארכו לכם כמה שעות.

התקנה מקצועית ושירות אמין של חברה המספקת התקנת מצבר עד לביתכם

 דבר שהוא חשוב לא פחות, הינו התקנה מקצועית של מצבר. זו הסיבה כי שירות מצברים בצפון עד הבית, מקנה לכם גם התקנה מקצועית. גם מבחינת איכות המצבר והאחריות שניתנת לשנה עבור מצברים איכותיים מחברות ידועות, מהווה יתרון משמעותי בהזמנת שירות זה. ההתקנה אורכת כמה דקות ואתם, תוכלו להגיע בבטחה למחוז חפצכם ולא לדאוג יותר, היות ויהיה לכם מצבר חזק שיחזיק מעמד למשך שנתיים לפחות. יש לפנות לחברה מומלצת אשר מספקת שירות אמין ומחירים סבירים למי שנתקע בדרכים או ליד ביתו כאשר המצבר כבר סיים את עבודתו ויש צורך להחליפו.