טכנאי מחשבים מומלץ בפתח תקווה

טכנאי מחשבים מומלץ בפתח תקווה

התקלקל לכם המחשב? אתם צריכים איש מקצוע אמין וטוב לתיקון? אולי אתם רוצים להתקין רשת בבית או בעסק שלכם בפתח תקווה? הנה כמה טיפים שיסייעו לכם לבחור בטוב ביותר.

המחשב הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו כבר לפני הרבה שנים. אנחנו אפילו לא מרגישים ויודעים עד כמה אנחנו זקוקים לו, וחשים בכך רק כאשר הוא מושבת או שמשום מה הוא מתחיל לפעול לאט יותר, לא כמו שהיינו רגילים.

בעיקר במקרים האלה, כאשר חלות תקלות, אנחנו מתחילים לשאול את עצמנו איך אפשר למצוא טכנאי מחשבים טוב? רובנו לא מבינים דבר וחצי דבר בתחום, ולכן אנחנו צריכים מישהו אמין, מהיר ויעיל, שגם יגבה – אם אפשר – מחירים סבירים עבור השירותים שלו.

המלצות

בין אם אתם זקוקים לשרות ביתי-אישי או פרטי אחר, ובין אם אתם זקוקים לשרות בפתח תקווה או בכל מקום אחר: המלצות מלקוחות עבר של טכנאי המחשבים, של חברים שלכם או של עמיתים שלכם, הן תמיד דבר חשוב.

נסו לשאול קודם כל בין חברים שיש להם אותם שימושים פחות או יותר למחשב. אם השימוש שלכם הוא ביתי בלבד, אין לכם מה לחפש טכנאי מחשבים לעסקים. הוא פשוט לא יהיה פנוי לתת לכם שרות. מצד שני, אם אתם מנהלים עסק – קטן או אחר – נסו לשאול בין חברים שיש להם עסק. כך סביר יותר שתמצאו מישהו שרגיל לתת מענה לעסקים: מהיר ויעיל יותר מהרגיל, אולי אפילו אצלכם במשרד.

זמינות

רמזנו על הנושא הזה למעלה, אבל נחדד אותו: כבר בשיחה או במפגש הראשון שלכם עם הטכנאי, שאלו אותו מה מידת הזמינות שלו. אם העסק שלכם תלוי בפעילות גם בסופ"ש או 24 שעות, חפשו מישהו שיכול לתת לכם שרות גם בלילה. כן, זה יעלה לכם יותר כסף, בוודאי, אבל אם העסק שלכם תלוי בזה?

מחירים

רוב הטכנאים מתמחרים את העבודה שלהם על פי שעת עבודה. המחירים משתנים בין האזורים השונים בארץ, מידת המומחיות של הטכנאי וסוג המחשבים להם הוא נותן שרות.

מי שמעניק שרות למחשבים שולחניים רגילים ייקח לעיתים קרובות פחות כסף לשעה ממי שעובד בעיקר על מחשבים נישאים. למה זה? כי תיקון מחשבים נישאים דורש מומחיות וניסיון או ותק רבים יותר, ועל זה משלמים.

נגישות לרכיבים שונים, פריטי חומרה ותוכנה

תיקון ואחזקה של מחשבים נחלקים לשלושה חלקים עיקריים: תיקון חומרה, התקנה ואחזקה של מערכות הפעלה ותוכנות והתקנה של ציוד פריפריאלי (מדפסות, סורקים, מצלמות רשת ואבטחה וכו'). יש טכנאי מחשב שעובדים מתוך חנות מחשבים, ולכן פריטי חומרה שונים ורכיבים רבים זמינים להם בטווחי זמן קצרים. אחרים עובדים מהבית או במעבדה עצמאית, ואז הם צריכים להזמין פריטים כאלה.

ודאו מה היכולות של הטכנאי בנושא הזה, ולמה הוא מתחייב כאשר הוא לוקח מחשב לתיקון מבחינת זמינות רכיבים וזמני תיקון.