מכולות להשכרה – האם זה כדאי?

מכולה להשכרה

 בעשרים השנים האחרונות, כתוצאה משינויים בשוק העבודה ובכלכלה העולמית, יותר ויותר אנשים, כולל ישראלים רבים, נאלצים לעזוב את מקום מגוריהם, את ארץ מולדתם ולעבור לתקופת מה להתגורר במדינה אחרת מטעמי עבודה. מדובר בתופעה שנקראת רילוקיישן.

הרעיון שעומד מאחורי זה, אנשים עובדים בחברות בינלאומיות נשלחים על ידי מקום העבודה שלהם למדינות אחרות, בין אם זה בשביל לפתוח סניף או מרכז של החברה, בין אם זה בשביל לנהל סניף מקומי או להיות עובד מן המניין במקום. באופן טבעי, זה מחייב אותם להיערך בהתאם, בין אם זה בכל מה שקשור לשגרת החיים במדינה החדשה ועוד לפני כן, בכל מה שקשור למעבר ממדינה אחת לשנייה.

מה צריך לדעת לגבי מעבר למדינה אחרת ואיך זה קשור למכולות?

ישנם פרטים שונים שצריך להתייחס אליהן בהקשר של מעבר ממדינה אחת לשנייה, מהשלב בו צריך לארוז את כל החפצים ולהחליט מה לעשות איתם ועד לשלב בו צריך לחפש דירה חדשה בארץ היעד, לרכוש רכב, לרשום את הילדים לבתי ספר ועוד. חלק מאותם פרטים שציינו, צריכים להתבצע עוד לפני המעבר, אחרים יכולים להתבצע גם אחרי.

כאמור, אחד הפרטים החשובים שצריך להתייחס אליהם בהקשר של מעבר למדינה אחרת, זה כל הנושא של הרכוש. מה עושים איתו. חלק ממנו סביר להניח יישלח אל הדירה בארץ היעד, חלק אחר יהיה צורך להחליט האם לזרוק אותו, למכור, לחלק או למצוא אופציות אחרות. אחת מהאפשרויות היא למצוא מכולות להשכרה ולהשתמש בהן.

מה זה מכולות להשכרה

הרעיון של מכולות להשכרה הוא מאוד פשוט. ישנן חברות המחזיקות ברשותן שטח אחסון עם מכולות, תחת אבטחה 24/7 וכל מה שנדרש בשביל לשמור על המכולות ומה שנמצא בתוכן, וכל אחד שמעוניין בכך יכול לשכור מכולה ולאחסן בה את הציוד והחפצים שלו.

חשוב לציין, לא רק מי שעובר דירה ועושה רילוקיישן יכול להשתמש באופציה של מכולות להשכרה אלא גם במצבים אחרים. למשל, בעלי מקצוע שזקוק למקום לאחסון מלאי וציוד עבודה, אנשים שנמצאים בין דירות ואין להם איפה לאחסן את החפצים שלהם, אנשים שקיבלו דירת ירושה ולא יודעים לאן לפנות את כל החפצים מהדירה ועוד.

מכולות להשכרה הן אופציה מאוד טובה, מאחר ואנחנו משלמים סכום נמוך יחסית, נהנים מאפשרות של אחסון בתנאים טובים, תחת אבטחה, מכולות נקיות אשר עברו הדברה, ויש לנו נגישות וזמינות אליהן בכל עת שנרצה ולכל צורך.

למה זה משתלם בזמן רילוקיישן?

אם אנחנו נבחר להשתמש באופציה של מכולות להשכרה בזמן רילוקיישן, נוכל לחסוך את הצורך בניוד חפצים ורכוש אל מעבר לים, וכן נוכל להימנע מהצורך לחפש פתרונות אחרים, הרבה יותר מורכבים, בשביל לאחסן את החפצים שלנו. הרבה יותר פשוט ונוח לעשות את זה באמצעות מכולה מושכרת.