מדוע גם אתם חייבים בעסק חתימה דיגיטלית?

חתימה דיגיטלית

הרבה כלים יעילים הביא אלינו העולם המודרני אך אין עוד כלי כמו החתימה הדיגיטלית. מי בכלל יכול היה לחשוב על כך בעבר? ואילו היום כי למי שיש לו חתימה דיגיטלית עושה בה שימוש אינטנסיבי בדרך כלל ולא יוכל לדמיין את ההתנהלות בעסק שלו בלעדיה. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו רבים אחרים, חושבים על הרעיון הזה וכדאי שתדעו – זה בהחלט שווה את ההשקעה שלכם. ראשית, הלקוחות שמולם אתם עובדים ושלהם אתם מוכרים מוצרים או שירותים מסוימים פשוט מצפים שתהיה לכם חתימה שכזו כי אחרת אתם עלולים להיראות מיושנים. שנית, חתימה דיגיטלית מקלה על הביצוע של כל עסקה ומקדמת אותה ולכן זה חיובי לעסק כולו.

מה כולל השירות?

בבואנו לראות מה כולל שירות של  חתימה דיגיטלית אנחנו רואים שלמעשה מדובר על תמיכה בפורמטים רבים. זה בא לידי ביטוי הן בסוגי המכשירים שבהם אפשר להשתמש בחתימה כזאת ומסכים מגוונים והן בסוגי הקבצים שבהם תפעל החתימה, כמו Excel POWER POINT וכדומה. יש כמובן גם אפשרות לשלוח הכול להדפסה כך שאם תרצו יהיה לכם, או ללקוח שלכם, עותק מודפס של החתימה הדיגיטלית. השירות הזה מודרני ויעיל כך שבעזרתו כל עבודה שהשליח שלכם מבצע תהיה הרבה יותר יעילה ופשוטה, אז למה לחשוב פעמיים?

כמה צריך לשלם על שירות כזה?

כל שירות יעיל ומודרני שאתם מכניסים לעסק שלכם עולה כסף כמובן אך החדשות הטובות הן, שלא תמיד המחירים חייבים להיות גבוהים. זה מאוד תלוי בסוג השירות שאתם רוצים להכניס לעסק ובנוסף, זה גם תלוי בשאלה האם בחרתם חבילת שירותים או לא. במקרה של החבילה הדיגיטלית אפשר כמובן לצרף אותם גם לאחסון בענן ושירותים נלווים אחרים שיכולים להתאים לכל עסק מודרני, אז למה שלא תבדקו זאת מקרוב? אתם תראו שהשירות אינו יקר והוא תורם רבות לעסק בכך שהוא מקצר תהליכים והופך את הכול להרבה יותר נוח. הגיע הזמן שגם אתם תתקדמו קדימה ועם החתימה הדיגיטלית המשוכללת של ימינו בהחלט תוכלו לעמוד בתחרות שמציבים המתחרים שלכם.