הכירו את המקום המושלם לחוויה בלתי נשכחת מהכנרת

אחד האתרים הפופולאריים ביותר בקרב ישראליים אשר מעוניינים לערוך טיפול משפחתי או אחר בצפון הארץ, הוא ללא ספק ימת הכנרת. מאז ומתמיד, הכנרת משכה אליה תיירים ישראלים רבים אשר ביקשו ליהנות ממה שיש לה להציע, בין אם זה בסופשבוע, חגים או בחופשת הקיץ.

כידוע, הכנרת אשר ממוקמת בגליל המזרחי, מציעה מגוון רחב של אתרים ומקומות בהם ניתן לטייל, לבקר וליהנות. ניתן למצוא סביבה חופים מרהיבים בהם ניתן לבלות, הן מספר שעות והן במשך מספר ימים, בקמפינג, צימר או בית מלון. כל אחד יכול לבחור את הדרך בה הוא רוצה לבלות במקום.

איך הופכים את הטיול למושלם

מלבד האפשרות לטייל באזור הכנרת או לשהות באחד מהחופים, אזי שאפשר גם ליהנות משורה של פעילויות ספורט ימיות אשר נערכות בתוך הכנרת עצמה. זה בדיוק מה שאנחנו מציעים לכם באתר חווימה.

אצלנו תוכלו ליהנות מאפשרות של שייט בכנרת במשך שעות ארוכות, על פי הבחירה שלכם. הרעיון הוא פשוט, אתם שוכרים סירה ואנחנו דואגים להשיט אותם ממקום למקום בימת הכנרת, כפי שאתם רוצים. שייט מחוף לחוף, או כל דבר אחר.

שייט דרך חווימה יכול להתאים לקבוצות שונות של לקוחות. למשל, משפחות אשר מגיעות לאזור ומעוניינות לערוך טיול של בוקר או אחר הצהריים בשייט, זוגות אשר מעוניינים בשייט רומנטי, קבוצות של תלמידים, חיילים ועוד. כמובן שהשייט פתוח לכולם בהתאם לכללי הביטחון שחלים במקום.

למה משתלם לצאת לשייט בכנרת

הרעיון של שייט בכנרת דרך חווימה מושך לא מעט אנשים ולא במקרה. הרי לא כל אחד בהכרח יכול ליהנות משייט בחופי הים התיכון או במקומות אחרים, לא בכל מקום אפשר ליהנות משייט בתנאים שכאלה, מה עוד שהאווירה של הכנרת והנופים מסביב, הופכים את השייט לעוצמתי ומיוחד.

כל זה נכון, בפרט אם דואגים לערוך את השייט בשעות הנכונות. לשם כך הצוות שלנו עורך ומוכן, לערוך את השייט בכל עת ובכל שעה שאתם מעוניינים. אם תרצו נוכל לדאוג לכם לסירה ולשייט בשעות הבוקר המוקדמות עם הזריחה, וכן בשעות אחר צהריים-ערב עם השקיעה.

איך מארגנים שייט בצורה נכונה

בשביל לארגן שייט דרך חווימה, חשוב תחילה שתחליטו כמה אנשים אמורים לצאת לשייט, באיזו יום ובאיזו שעה. כמובן שכל זה יתבצע בהתאם למועד החופשה שלכם. צריך לקחת בחשבון, ישנן תקופות בהן קיים עומס של תיירים בכנרת ולכן מוטב לשריין מקום מראש. כמו כן, חשוב לוודא שהשייט ייערך בשעות נוחות ונעימות.

לאחר מכן, אתם יכולים ליצור איתנו קשר ואנחנו נדאג לכל מה שאתם צריכים על מנת שביום השייט, תוכלו להגיע ולצאת מיד לשייט בכנרת. אם יש לכם בקשות מיוחדות, אנחנו נעשה כמיטב יכולתנו למלא אותן לשביעות רצונכם.