הכירו את סוגי חליפות החתן

חליפות חתן

אם כבר התמזל מזלכם הגדול והכרתם את אהבת חייכם, כעת הגיע הזמן להציע נישואין וכנראה גם לבחור חליפה לחתן. אם כך, ריכזנו בשורות הבאות את הטרנדים הכי לוהטים של 2021 בתחום של חליפות לחתנים. הנה כל סוגי חליפות החתן הנפוצות כיום. 

מאחר שאירוע החתונה כולל בתוכו התעסקות עם המון מרכיבים שונים, החלק בל בחירת חליפת החתן אמור לקרות כבר בתחילת תהליך תכנון האירוע. אבל יחד עם זאת, גם חשוב להקפיד לא לעלות במשקל או לרדת במשקל לפני החתונה. וזו הסיבה לכך שלקראת התאריך עצמו של החתונה, אתם תתבקשו למדוד שוב את החליפה בכדי לוודא שהיא אכן עדיין מתאימה לכם. אז אם הגיע הזמן לבחור חליפת חתן מהודרת, הנה כל סוגי חליפות החתן שנפוצות בימינו. 

החליפות הקלאסיות של פעם עדיין רלוונטיות בהחלט

אין ספק, החליפות הקלאסיות של חתנים משנים עברו – עדיין רלוונטיות. חליפות חתן מהסוגים האלו הן אמנם מעט נוקשות במקור שלהן (עשויות בד עבה, לרוב), אבל בימינו יש כל מיני סוגי בדים שאפשר לדמות איתם חליפת חתן קלאסית. 

יש לכם כל מיני בדי משי רכים ונעימים, כמו קוטנה, פוליאסטר ועוד. מבחינת הצבעים, חליפות קלאסיות בדרך כלל מיוצרות בצבעים של שחור ולבן, אבל בימינו אתם בהחלט יכולים להרשות לעצמכם להשתגע קצת יותר עם הצבעים של החליפה. 

חליפות חתן לחתונה ביום שישי בצוהריים וחליפות לחתונת ערב 

בין אם אתם מקיימים אירוע חתונה בשישי בצוהריים או בחמישי בערב, תוכלו למצוא חליפות חתן בהתאם. בערב בדרך כלל יהיה מומלץ לבחור בחליפות פורמאליות יותר מאלו של שעות הצוהריים. כמו כן, אם מדובר בחודשי הקיץ, חתונת שישי צוהריים תצריך ביגוד בהתאם (אוורירי ככל הניתן). 

אם מתחשק לכם להיות מהודרים גם בשישי בצוהריים, אף אחד לא יכול להגיד לכם לעשות אחרת. ישנן חליפות חתן מהודרות גם לחתונת שישי בצוהריים, כשם שיש חליפות יפהפיות לחתונות הערב. בסופו של דבר, הכול תלוי בסגנון האישי שלכם. 

אביזרים נוספים לחליפת החתן שכדאי לבחור נכון

אם חשוב לכם להתהדר על חליפת חתן יפהפייה, ייתכן שתרצו גם להתקשט עם אביזרים נוספים. אפשר לבחור שעוני יד יפהפיים, כמו גם עניבה אם אתם טיפוסים של עניבות, חפתים לחליפה ועוד. כמו כן, כמובן שיהיה חשוב גם לשים את הדגש הנכון על בחירת הנעליים לחתן.  

ישנם סוגים שונים של נעליים לחתנים, כולל מוקסינים וגם מגפיים גבוהים. בין אם הסגנון שלכם הוא כזה או אחר, את הנעליים תוכלו לרכוש הרבה לפני מועד החתונה. בניגוד למדידות של חליפת חתן בסמוך לתאריך החתונה, נעליים לא מצריכות מדידה "גנרלית". נסו להקפיד כמה שיותר על הופעתכם ביום החתונה, אין ספק שזה יום מיוחד מאוד.