ללמוד עיצוב גרפיקה

במידה ויש לכם כשרון לעיצוב גרפי, או שתמיד חלמתם להיות גרפיקאים, לימודי עיצוב גרפיקה אולי הוא המסלול שלכם. העבודה בתחום של עיצוב גרפי תמיד קיימת ולעולם לא נגמרת, זאת הסיבה גם שיש לה ביקוש גבוה שגדל כל הזמן.

התחום מתאים כאמור לכל אחד, אך מפאת השעות הנוחות והגמישות שיש במקצוע, נשים רבות רואות בו מקצוע אידיאלי גם בתקופת האימהות, הן יכולות להצליח לשלב את העבודה יחד עם האימהות, לעבוד מהבית, לתכנן לעצמן את הזמן לשעות נוחות להן ועוד. מקצוע עיצוב גרפי הוא נוח ושימושי מאוד ועדיין דורש יצירתית ואתגר, ולכן הוא מהווה סיפוק רב.

תוכנית הלימודים

 תכנית לימודי עיצוב גרפי תכשיר כל אחד להיות גרפיקאי מקצועי. התכנית מכילה את נושאי הלימוד  הבאים: גרפיקה ממוחשבת, עיצוב גרפי, שליטה כל תוכנות הגרפיות, כמו כן הגשה לדפוס והכנת תיק עבודות מקצועי. לאחר ארבעה חודשים בלבד כבר תוכלו להתחיל ליהנות מהיצירות שלכם, לעצב משחקים, לבצע תוויות, אריזות שי, מוצרי קידום ומכירה ועוד. במהלך לימודי העיצוב הגרפי תלמדו הכל על עיצוב לוגו, עיבוד של תמונות, יצירה של אלבום דיגיטלי, עימוד ועיצוב ספרים, עיצוב של מודעות פרסום וכו'. כמו כן, במהלך לימודי גרפיקה תכירו ותלמדו את התוכנות הכי מובילות: פוטושופ, אינדיזיין ואילוסטרייטור.  בתום הלימודים תצאו עם תיק עבודות מקצועי שאתו תוכלו לפרוץ החוצה אל העולם הגדול.

גרפיקה ממוחשבת ועיצוב הגרפי

מקומות רבים היום נעזרים בשירותי עיצוב גרפי; עסקים זקוקים ללוגו ומיתוג לעסק שלהם או לחברה, עיצוב גרפי על הנייר העסקי של החבר, שלטים לחנות או לבית העסק ועוד. לאחר מכן העסק יהיה מעוניין לפרסם את עצמו, לכן הוא יזדקק לעיצוב גרפי של פרוספקט ועיצוב גרפי של מודעות פרסום. בנוסף, כל חברה שמייצרת מוצר חדש, זקוקה ללוגו לעיצוב לתווית של המוצר, עיתונים זקוקים לפרסום זקוקים לעיצוב של התוכן, וכן עיצוב גרפי של הכתבות וכל מודעות הפרסום וכן הלאה. את כל זה למעשה יוצרים בגרפיקה שהיא ממוחשבת. זאת הסיבה שלימודי עיצוב גרפי מומלצים מאד לכל מי שיש לו זיקה ואהבה לתחום. לימודי עיצוב גרפי מאפשרים עבודה נוחה במקומות מסודרים או בתור עצמאיים בעלי סטודיו מצליח לעיצוב גרפי.