שדרוגים ופיתוחים בעולם המדפסות הביתיות

מדפסות ביתיות

מי שזוכר את המדפסות של שנות השמונים או אפילו התשעים, ומסתכל על המדפסות של ימנו, לא יכול להאמין שהתקדמנו כל כך בתחום במשך תקופת זמן יחסית קצרה. אין שום קשר בין המבנה של המדפסות בימנו, בין ההספק שלהן ובין מה שהן מציעות לנו, למדפסות הישנות ההן. מדובר בעולמות שונים לגמרי. זה נכון לגבי מדפסות משרדיות ובוודאי לגבי מדפסות ביתיות.

היום כשאנחנו רוכשים מדפסות ביתיות, אנחנו יכולים ליהנות ממגוון רחב של שדרוגים ופיתוחים, שהופכים את המדפסת לכלי שמספק לנו הרבה יותר מאשר הדפסה רגילה או בצבע. למעשה, בזכות המדפסת, יש לנו כמין משרד קטן בבית.

באתר http://potoman.co.il כל הפיתוחים המעניינים

זה שהמדפסות היום כוללות סורק, פקס ומכונת צילום, אלה דברים ישנים כבר, כמעט ואין מדפסות שלא כוללות אפשרות לבצע גם שירותים של מכשירים אחרים. גם עצם זה שהיום כל מדפסת כוללת אפשרות להדפיס בשחור לבן ובצבע, בלייזר, והדפסה של כמות דפים עצומה, אלה דברים שכבר התרגלנו אליהם. היום השכלולים והשדרוגים כבר נוגעים לדבר אחרים.

אילו שדרוגים ופיתוחים אנחנו יכולים למצוא במדפסות ביתיות

דוגמא אחת בולטת היא חיבור למכשירים חיצוניים. אנחנו יכולים לחבר את המדפסת למצלמות, פלאפונים ומכשירים שונים ולהדפיס מתוכם. אנחנו לא חייבים לחבר את המכשיר למחשב, להוריד את החומר ולהדפיס ממנו. אנחנו יכולים לעשות הכל ישירות דרך המכשיר.

עוד דוגמא בולטת, ישנן מדפסות שאינן מחוברות דרך כבלים למחשב, אלא חיבור רשת. זה מונע את הצורך לחבר את המחשב למדפסת. כך אנחנו יכולים להשתמש במחשב בחדר אחד ובמדפסת בחדר אחר.

ישנן מדפסות, דוגמא אלה של HP, אשר כוללות מערכות אבטחה מתקדמות. בעידן בו אפשר לפרוץ לכל מכשיר ולגנוב ממנו מידע, הרי שחברות אשר מייצרות מדפסות דואגות שאנחנו נהיה מוגנים מפני סיטואציה שכזו.

לפני סיום חשוב לומר שרוב החברות עובדות היום על שני פיתוחים עיקריים, הראשון חסכון במקום שהמדפסת תופסת על השולחן וחסכון בזמן ההדפסה, השני, פיתוח שמטרתו לשמור על היסטוריה במדפסת, כך שנוכל לבצע הדפסות ישנות שוב ושוב או לשמור הדפסות שלא בוצעו, על מנת שנוכל להדפיס אותן בעתיד.