טונר למדפסת – איפה וכיצד קונים בצורה נכונה

לא מעט משרדים ועסקים בסדרי גודל שונים, עברו להשתמש בשנים האחרונות במדפסות לייזר אשר פועלות באמצעות טונר למדפסת ולא באמצעות דיו רגיל. ההסבר לכך הוא פשוט, מדובר במדפסות הרבה יותר טובות, מדובר בשיטת הדפסה הרבה יותר זולה וידידותית לסביבה.

מאחר ועסק צריך לחשוב במונחים כלכליים, הרי שעליו לקחת בחשבון כמה כסף הוא מוציא על כל הדפסה, וכמה עולה לו כמות הדפסה גדולה, הרי שאין לו ברירה לקחת בחשבון את הנקודה, שטונר הוא הרבה יותר זול מאשר דיו למדפסת. לכך אנחנו צריכים להוסיף עוד נקודה והיא, שאם הטונר ידידותי לסביבה יותר מאשר הדיו, הרי שהעסק גם תורם לסביבה וגם במקרים מסוימים, יכול לקבל תו תקן של עסק ירוק, דבר שיכול לשרת אותו, מול קהל לקוחותיו ובכלל, מבחינה תדמיתית.

כעת עולה השאלה, היכן וכיצד אפשר לרכוש טונר למדפסת. אנחנו יכולים להניח ובצדק, שיש לא מעט מקומות שמציעים טונרים כאלה. בין אם מדובר בחנות מחשבים וציוד היקפי, חנויות שמוכרות ציוד משרדי, חנויות שמציעות ציוד למדפסות וכן בקרב חברות שמציעות מדפסות, דיו, טונרים וכדומה. לכך נוסיף אתרי אינטרנט שונים שמשווקים מוצרים אלה.

כיצד בוחרים את המקום בו אנחנו יכולים לרכוש את הטונר הטוב ביותר עבורנו

ראשית, אנחנו צריכים לחפש מקום שמציע לנו את סוג הטונר שאנחנו צריכים ורוצים. ישנם שלושה סוגי טונרים, מקורי, ממוחזר וחליפי. אנחנו צריכים לבחור מה מתאים לנו, מה הטונר האידיאלי עבורנו.

שנית, אנחנו צריכים לבחור מקום שיכול להציע לנו את המחיר הטוב ביותר. כמו שאמרנו, בתור עסק אנחנו נחשוב במונחים כלכליים ונחפש את המחיר המתאים למוצר. 

שלישית, יהיה נכון מצידנו לבחור מקום שיציע לנו שירות ברמה גבוהה, מוצרים איכותיים, אחריות, כל מה שאנחנו בעצם צריכים בשביל ליהנות ממוצר ברמה גבוהה אשר נוכל להשתמש בו באופן אפקטיבי.

ארבע, רצוי לבחור מקום שיציע לנו לא רק מוצר או שירות בשלב המכירה אלא גם לאחר מכן, על מנת שאם נידרש לעניין מסוים, הרי שנוכל לפנות אליו ולקבל מענה במקום.