סוכנות דוגמנות – לא רק לדוגמנים

העידן בו אנחנו חיים הוא עידן שונה מאוד מזה שהכרנו עד לפני עשר וחמש עשרה שנים. לפני שחדרו הרשתות החברתיות לחיינו היינו יכולים להגדיר את מסגרת העבודה של דוגמן מתחיל באופן די ברור. בסך הכל מדובר על מי שנראה טוב ויש לו את היכולת להעביר מסר דרך מצלמה. אבל היום העולם שהכרנו שינה את פניו לחלוטין.

משפיעני רשת, כוכבי ריאליטי, שחקנים מפורסמים, זו רק רשימה קצרה לאלו הנלקחים לקמפיינים של החברות המצליחות ביותר בעולם. האם הם קיבלו את ההזדמנות לדגמן ולייצג מותג זה או אחר רק בשל האופן בו הם נראים? התשובה היא כמובן לא. התשובה היא שהם קיבלו את ההזדמנויות הללו בגלל הסיפור אותו הם מספרים.

'טאלנט' זה שם המשחק

בעולם בו הכל התערבב, האישי והציבורי, כתוצאה מהפעילות ברשתות החברתיות, 'טאלנט' זה שם המשחק. אנחנו, כאן ב- סוכנות אימג' לא מחפשים רק פנים יפות או גוף נהדר. אנחנו מחפשים מי שיכולים לתת לנו סיפור.

'סוכנות אימג' חוות דעת' אלו מילות החיפוש במנוע החיפוש ברשת, אבל אלו ממש לא המילים בהן היינו משתמשים כדי להגדיר את מגוון הפעולות בהן אנו מושקעים. החל מבנייה של פרופיל מושקע ברשתות החברתיות וכלה בהצבה של הטאלנטים שלנו בכל נקודה משמעותית.

אנחנו, כאן ב- סוכנות אימג' מאמינים בטאלנטים שלנו, אנחנו רוצים להפוך אותם לכאלו שלא משמשים רק בתור קולב יפה להניח עליו שמלה יפה או בגד מחמיא. אנחנו, כאן ב- 'סוכנות אימג' רוצים להפוך אתכם לחלק מסיפור רחב יותר, לחלק מתהליך שבסופו תצאו כאלו שיכולים לעשות כל דבר.

סוכנות אימג' חוות דעת

אנחנו מאמינים כי כאשר העבודה נעשית על הצד הטוב ביותר השם שלך כבר הולך לפניך. בעיננו, להשקיע במיוצגים שלנו זה להשקיע בעצמנו. אנחנו מאמינים כי ביחד, על ידי פעולות נכונות אפשר להפוך כל פוטנציאל למנוע אדיר להצלחה.

אנחנו יכולים להעיד על אינספור טאלנטים שעברו אצלנו במסדרונות של הסוכנות והפכו לסיפורי הצלחה שכל אחד מכיר. בסופו של יום, לא משנה כמה מוכשר יהיה טאלנט זה או אחר, בסופו של יום המקצוע הזה מושתת על בחירות מקצועיות טובות ונכונות. לכן, כל כך חשוב לבחור בסוכנות טובה ומהימנה בה עובדים אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום הטובעני הזה.

מה עושים עכשיו

אתם חושבים שיש לכם את זה? זה הזמן שלכם לדבר איתנו. התפקיד שלכם יהיה להמשיך לייצר תוכן, ללכת לשיעורי משחק ולחדד את הכישרון הענק הטמון בכם. אנחנו נמצאים כאן כדי לתת את ההכוונה העיסקית שתוביל בסופו של יום להישגים הגדולים באמת.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, להגיע לשיחת ייעוץ ולהתחיל בתהליך שבסופו תממשו את היכולות הטמונות בכם מאז ומתמיד.