על עיצוב גינות וחידושים

דשא סינטטי

עיצוב גינות הוא תהליך הדומה במידה רבה לעיצוב של בית. השילוב בין יופי לפרקטיקה הופך קריטי כאן וכאן. זאת על מנת להבטיח כי אכן הגינה משרתת את האינטרסים שלכם לכל אורך הדרך. אלא שלא פעם כאשר אנו ניגשים לתהליך של עיצוב גינות, רבים טועים לבחור דווקא את האלמנטים הכי פחות רלוונטיים עבורם, בניגוד למה שמתרחש בבית רגיל.

זה לא שעשינו מחקר מקיף בנושא. אבל אם היינו יכולים להמר על הסיבות בגינן עיצוב גינות הוא הרבה פעמים פחות פרקטי מעיצוב של בתים למגורים, היינו מצביעים על חוסר ההבנה של אלו הבוחרים פריטים כאלו ואחרים.

זה הגיוני בסך הכל. הרי לא כולנו נולדנו גננים במקצוענו. אנחנו לא בקיאים בגידולים השונים ובאפשרויות העומדות לפנינו. אנחנו לא יודעים אילו צמחים טובים במיוחד לייחור ואילו צמחים מגיבים הכי טוב בחורף לעומת הקיץ.

זו הסיבה בגינה אנחנו מאמינים כי על ידי יישום כמה טיפים גם אתם תוכלו בעזרתנו להפוך את הגינה שלכם למה שתמיד חלמתם שזו תהיה.

כמה מילים על פרקטיקה

 גינות מעוצבות זה שם קוד לעיצוב של גינה באופנים שונים ומגוונים מאוד. יש כאלו הרואים לנגד עיניהם כאשר הם אומרים גינות מעוצבות, גינות השייכות אולי לבתים בהם מתגוררים אנשי האלפיון העליון. זאת לעומת אלו הרואים באפשרות ליצירה של גינות מעוצבות דווקא מרחב בו הילדים יהנו לשמחק בשבת אחרי הצהריים.

לכן, כאשר אנחנו ניגשים לתהליך ומייצרים גינה שיכולה לקחת מקום של כבוד במה שנקרא 'גינות מעוצבות' עלינו לחשוב על כל המשמעויות אותן אנו רוצים לתת לגינה שלנו. חישבו מה אתם רוצים לעשות בגינה. האם יש לכם מרחב עבודה הדורש מחסן וכמה כלים לעבודה? אולי אתם רוצים להשקיע במקומות ישיבה מפנקים כדי להזמין את כל החבר'ה לארוחה בשבת? כל האלמנטים הללו חשובים על מנת שתקבלו לא סתם גינה מעוצבות, אלא גינה העומדת בסטנדרטים של גינות מעוצבות תוך שהיא משרתת את הטעם האישי והייחודי שלכם.

אתם ממש לא צריכים 'לשבור את הראש'

הסיבה בגינה שווה להשקיע ולערוך סדרה של תמונות שיתנו לכם השראה כדי לייצר את הגינה שתתאים לכם, היא שבחינה של גינות מעוצבות יכולה ללמד אותנו רבות על הטעם האישי שלנו. הרי כמו שאמרו לנו כבר בגן הילדים, על טעם וריח אין להתווכח. אתם אלו שיכולים לדעת בדיוק מה אתם אוהבים ולכן אתם צריכים לבדוק מה התמונות והמראות שיכולים לתת לכם השראה.

אנחנו נמצאים כאן. כדי לתת לכם פיתרונות פרקטיים לצד הגשמת חלומות הן ברמת עיצוב הגן עצמו והן ביצירה של המרחבים המשותפים בהם תיהנו לבלות זמן רב. אנחנו מאמינים בטבע ומאמינים באנשים. אנחנו יודעים שזה מה שהופך אותנו לאנשי מקצוע מעולים ומנוסים.