פלאפון חבילות גלישה בארץ ובחו"ל

פלאפון חבילות גלישה באינטרנט

אין דבר שיותר אהוב על הישראלי מאשר הטלפון הסלולרי שלו ולכן כל מפעילת סלולר שתצליח לפענח את הטעם הישראלי ולהציע לו חבילות אטרקטיביות תזכה ברוב של ניודים. פלאפון היא אחת משלוש מפעילות הסלולר שהחלו את התחום הזה בישראל בשנות התשעים ובכך היא מציגה יציבות לצד חדשנות והמצאת שירותים שונים שנחוצים לישראלים ככל שעובר הזמן. אם פעם הטלפון הסלולרי היה נחוץ לנו רק לצורך תקשורת של שיחות וסמסים, הרי שהיום אנחנו מתקשרים בהם בקלות לחו"ל, מקבלים בהם את כל המידע הנחוץ לנו דרך האינטרנט והאפליקציות וגם מבצעים את כל הפעילות הנדרשת לעבודה ולחיי הפנאי שלנו דרכו. טלפון סלולרי הוא לישראלים הרבה יותר ממכשיר לקבלת שיחות, אלא הוא מספק חוויית גלישה בארץ ובחו"ל לכל מי שנוסע למטרות נופש ועבודה.

למה דווקא פלאפון?

פלאפון אינה נחשבת לחברה של לואו קוסט אבל גם במחירים הרגילים שלה תוכלו למצוא בחברת פלאפון חבילות גלישה בארץ ובחו"ל שיהיו מספקות ובמחיר הוגן לתמורה שתקבלו. מכיוון שהחברה עובדת כבר שנים רבות בשוק הישראלי, הי איכול הלפל ולפענח דפוסי שימו ששונים שלנו ולהתאים לנו מדי פעם חבילות גלישה ושיחות שברור לה שכולם ירוויחו מהן. אלה הן גם חבילות שמתאימות לדפוסי צרכנות מסוימים שכבר מכירים אותן בגבולות מסוימים וגם במחירים שידוע שהישראלי יהיו מוכנים לשלם. פלאפון נהנית בכל שנה ממספר ניודים גדול שמחפשים את טיב השירותים שלה ואת הפריסה המעולה שלה בתחנות ממסר הפרוסות על פני כל הארץ.

מה יש בפלאפון?

פלאפון, שהיא היום חברה בת של בזק, נותנת לנו הרבה יותר מאשר רק חבילות גלישה מעולות באינטרנט בישראל ובחו"ל. היא מוכרת גם את הציוד ההיקפי הנלווה לטלפונים ולטאבלטים שהיא מוכרת לנו, כולל חבילות סלולר מעולות לכל סוג של צרכן, ולכן השירותים הטובים שלה קוסמים ל-2.4 מיליון לקוחות לפחות משנת 2014. כמו כן, היא נותנת את שירותי התשתית לרמי לוי, מה שאומר שהיא נחשבת לחברה סולידית ואמינה טכנולוגית. השידורים שלה נקלטים בכל מקום ללא בעיות קליטה בגלל הפריסה הנכונה שלה ומוקדי השירות שלה זמינים ונגישים לכולם בכל מקום בארץ.

השאר תגובה