3 יתרונות של עיסוי רפואי מקצועי

ספא בהרצליה (1)

אם לאחרונה אתם מחזיקים את הגב התחתון בכל פעם שאתם מתרוממים מהכיסא בעבודה, ייתכן שהגיע הזמן לקבל עיסוי רפואי. וכשמדברים על עיסויים רפואיים, מדברים למעשה על כמה יתרונות ברורים שיש בהם. בואו נכיר אותם: 3 יתרונות של עיסוי רפואי. 

סוגי העיסויים הרבים קיימים כאן כבר אלפי שנים, אם לא יותר. ובעוד שהעולם רק מתקדם, הקדמה מורגשת גם בעולם המסאז'ים הרפואיים. בימינו העיסוי הרפואי קיבל כבר פנים שונות לגמרי, הוא אינו מזכיר את סוגי העיסוי המוכרים לנו משנים רחוקות יותר. ולאחר שחוקרים חקרו את התחום במשך שנים, ב-2021 כבר ברור שיש כמה יתרונות מובהקים בעיסוי רפואי. בואו נכיר אותם, נתחיל עם שחרור לחצים, סטרס ודוחק נפשי שיש אצל כולנו מדי פעם. 

 

  • שחרור לחצים וסטרס עם עיסוי רפואי 

 

זה לא סוד, שכולנו צוברים לחצים במהלך חיינו. והעיסוי רפואי מסוגל לשחרר סטרס רב ולחצים משמעותיים. כולנו מכירים את זה. אנחנו מתעוררים בכל יום ב-6-7 בבוקר, נוהגים בפקקים באיילון, מתמודדים עם עומס בעבודה והסטרס ככה מצטבר במשך כל השבוע. 

בין אם אתם קובעים לכם יום ספא בהרצליה או בכל עיר אחרת, אתם פועלים הכי נכון. את הסטרס הזה שאתם צוברים במהלך השבוע, אפשר לשחרר. העיסוי הרפואי מוביל לרפיון מסוים של השרירים, להרגעה ולהסדרת נשימה אצל חלק מהאנשים. 

 

  • שיפור זרימת הדם בגוף המטופל

 

שיפור זרימת הדם בגוף ואל השרירים, זה בדיוק מה שעשוי להאיץ תהליכי החלמה של הגוף. בפועל, אנחנו לעיתים מפעילים עומסים ולחץ על השרירים השונים בגוף. גם מבלי להתכוון לכך, אנחנו עלולים לגרום לכל מיני פציעות קלות עד בינוניות לעצמנו. 

כאשר אתם מקבלים עיסוי רפואי, אחת המטרות תהיה לשפר את זרימת הדם ולנסות להאיץ תהליכי החלמה של השריר. זו הסיבה לכך שספורטאים בדרך כלל מקבלים עיסויים רפואיים. אתם ספורטאים וזקוקים לעיסוי רפואי? אתם יכולים לאתר לכם ספא בהרצליה שמתמחה בכך, בין אם ביום חול או באמצע השבוע. עצה שלנו, כדאי לקבוע את הספא ביום חופשי כלשהוא. נסו שלא לעבוד לאחר העיסוי. אם אפשר לארגן יום חופש, מה טוב. 

 

  • שיפור קליטת מרכיבים תזונתיים בגוף

 

כמו שציינו כאן למעלה כבר, עיסוי רפואי מאפשר את הרחבת כלי הדם ומשפר את זרימת הדם בגוף. בין האלמנטים השונים שנעים בתוך מחזור הדם שלנו, ישנם האלמנטים התזונתיים שלנו. כשמקבלים עיסוי רפואי, המרכיבים התזונתיים מגיעים ליעדם ביתר קלות. זאת, בעקבות שיפור זרימת מחזור הדם. 

אם אתם מרגישים שהגיע הזמן להקדיש לעצמכם עיסוי רפואי, אנחנו אתכם. ישנם מכוני ספא פזורים ברחבי הארץ, לרבות ספא בהרצליה ובכפר שמריהו, ברמת גן – ת"א, בצפון הארץ ועוד. תקבעו לכם שעה שהיא כולה עבור עצמכם, מגיע לכם.