המדריך לשימוש נכון במסכה

בשנה האחרונה, שנת 2020, נאלצנו להתחבר ל"חברה חדשה" חדש, אשר בעבר הכרנו בעיקר ממצבים מיוחדים, מצבים ספציפיים. בין אם זה כשהיינו במעבדות, אם עסקנו בתחומי רפואה מסוימים, אך באופן רגיל, לא בהכרח היינו צריכים להשתמש בו.

הכוונה כמובן למסכה. בשנת 2020, בעקבות מגיפה הקורונה, היינו צריכים ללכת לכל מקום עם מסכה על מנת לא להידבק ולא להדביק אחרים. בשלב מאוד מוקדם, גילינו שאחד האמצעים הפרקטיים עבורנו בשביל להתמודד עם המגיפה, היא מסכה אותה יכולנו להניח על הפה ועל האף, ובכך יכולנו להימנע ממצב הרסס הטיפתי שלנו מדביק או מצב בו אנחנו נדבקים מאנשים אחרים.

הפתרון של חברת סונוביה

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות של מסכות, בפרט מסכות חד פעמיות, אשר מאפשרות לנו להשתמש בהן פעם אחת, במסכות חד פעמיות לא ניתן להשתמש פעמיים, אלא רק פעם אחת כמו ששמן מרמז.

חברת סונוביה, פיתחה סוג אחר של מסכות אשר זוכה להצלחה גדולה, בעיקר בעקבות הקורונה, לאחר המגפה, סונוביה מינפה את הטכנולוגיה שלה ואת הבדים המתקדמים שלה לייצור מסכות לקהל הרחב.

חברת sonovia, פיתחה טכנולוגיה המוחדרת למסכות רב שימושיות, אשר ניתן לכבס אותן בקלות, תוך כדי שהן שומרות על היעילות שלהן ב-99 אחוזים. בזכות הפיתוח הטכנולוגי המתקדם שקיבל תשומת לב רבה ברחבי העולם, קיים שת"פ סונוביה עם איטליה והקשרים מתהדקים.

כל זאת בזכות שימוש בננו חלקיקים בבדים , ותהליך ייצור אשר כולל הטמעה פיזיקאלית ייחודית.

כיצד נכון להשתמש במסכה

בעיקרון, אם אנחנו רוצים לדעת כיצד להשתמש במסכה בצורה אפקטיבית, זה יהיה נכון מצידנו, לחשוב לא רק כיצד משתמשים במסכה עצמה אלא גם כיצד שומרים עליה, על מנת שלא תיהרס ותחזיק מעמד זמן רב.

מבחינת אופי השימוש, אנחנו יודעים בשביל שהמסיכה, כולל זו של חברת SONOVIA תשרת אותנו בנאמנות, הרי שאנחנו צריכים להקפיד על כך שהיא תכסה את הפה שלנו ואת האף, כך אנחנו יכולים להימנע הן ממצב בו אנחנו פולטים רסס טיפתי או מוצאים את עצמנו סופגים רסס טיפתי של אחרים.

מבחינת השימוש במסכה בגלל שהבד במסכה של סונוביה מנטרל וירוסים וחיידקים, אין צורך לשטוף את המסכה לעיתים קרובות כי היא לא מזדהמת. אפשר לכבס אותה לפי הצורך אם היא מתלכלכת.

חשוב להדגיש, המסכה של חברת סונוביה מציעה לנו הגנה מלאה מפני וירוסים, כולל וירוס הקורונה, אך גם מפני ריחות לא נעימים, חיידקים, פטריות ומזיקים אחרים.

 לפרטים נוספים היכנסו לאתר חברת סונוביה.