חבילות סלולר רמי לוי – איך בוחרים את החבילה הנכונה

כשאנחנו שומעים את השם רמי לוי, הדבר הראשון שעולה בראשנו זה הסיפור שלו כיצד הצליח לבנות אימפריה במו ידיו, ממכולת סטנדרטית בירושלים הוא הצליח להקים רשת סופרמרקטים בעלת סניפים בכל רחבי הארץ, עם הזמן הוא גם הפך להיות דמות מוכרת בתקשורת, דמות מוכרת בפוליטיקה המקומית בירושלים וכן בפוליטיקה הארצית וכיום אין איש שלא מכיר אותו.

בשנים האחרונות הוא החל להרחיב את עסקיו, וכך החל להשתלב גם בעולם הסלולר. כידוע, עד לפני כעשור בערך, עמדו בפני הצרכנים הישראלים אופציות בודדות לרכישת חבילות סלולר, שכן בשוק פעלו אך ורק 3 חברות גדולות. פתיחת השוק לתחרות הביאה למצב בו חברות נוספות יכלו להיכנס ולהשתלב, כך שהן נהנו מאפשרות להציע ללקוחות שלהן גם חבילות סלולר בתנאים איכותיים. זה בדיוק מה שעשה רמי לוי.

חבילות סלולר רמי לוי כוללות מגוון רחב של אפשרויות לשוק הפרטי ולשוק העסקי, בתנאים איכותיים. בדומה למוצרים שהחברה מוכרת בסופרמרקטים שלה, במחירים נמוכים ובתנאים נוחים, כך גם חבילות הסלולר של החברה פונות אל קהלים שונים ומציעה להם את החבילות הכי זולות בישראל.

בין היתר, החברה מציעה אפשרות לרכוש חבילות סלולר עם גלישה במהירות של 50 ג'יגה ומעלה, כולל הודעות, כולל שיחות כמובן. כל זה בתנאים איכותיים ובמחיר אטרקטיבי שאיננו עולה על שלושים שקל בחודש. מעבר לכך, הרי שהחברה מציעה גם שירותי סלולר עבור הציבור החרדי עם טלפונים כשרים וכן שירותים ייחודים מיועדים לקהלים ספציפיים, כמו הקהל במגזר העסקי או עבור משפחות.

צריך לציין, החברה מתבססת למעשה על שירותים קיימים של חברות אחרות. כך נוהגות לא מעט חברות שמציעות שירותי סלולר. הן למעשה מבוססות על תשתית קיימת ומציעות ללקוחות שלהן לרכוש מהן את החבילות בהתאם למחירים ולתנאים שהן מציעות. זה לא אמור לשנות ללקוח, שכן הוא נהנה באותם תנאים וממחירים אטרקטיביים לא פחות.

כיצד אנחנו בוחרים את החבילה המשתלמת עבורנו

לפני שאנחנו ניגשים לבחור חבילה כזו או אחרת אצל חברת סלולר, עלינו לדעת מה אנחנו צריכים, מה אנחנו מחפשים וחשוב לא פחות, מה החברות השונות מציעות לנו.

לשמחתנו, יש לנו היום אפשרות לבחון את האופציות השונות ולהחליט איזו מבין החבילות יכולה להתאים לנו. יש לנו היום לא מעט כלים שמאפשרים לנו להשוות בין החבילות שקיימות בשוק, בין אם זה חבילות של אותה חברה ובין אם זה חבילות סלולר של חברות שונות.

כאשר נבחן את החבילות השונות, נוכל לראות שאלה אשר רמי לוי מציע לנו, הן הכי טובות והכי זולות, על כן הן משתלמות לנו. כל מה שאנחנו נצטרך לעשות, זה להחליט איזו מבין החבילות יכולה להתאים לנו על פי הצרכים שלנו ובהתאם לכך לרכוש אותה.