ניהול מוניטין, שיווק נכון, וקידום מכירות – כיצד מתאוששים מפרסום רע ברשת?

להתאושש מפרסום רע ברשת

פרסום רע ברשת האינטרנט יכול להגיע ממגוון גורמים, הן כביקורות שליליות בפורמים שונים, באמצעות פרסום תלונות ברשת החברתית, פרסומים שליליים בעיתונות ומגוון תכנים ופרסומים המגיעים אל קהל היעד ואל הלקוחות הקיימים ואף הלקוחות הפוטנציאליים.

פרסום רע יכול להעיד לא רק על עסק, אלא גם על ארגונים שונים, גופים וחברות כמו גם אודות אנשי ציבור, סלבריטאים ופוליטיקאים.

פרסום רע ברשת פוגע בצורה קשה במותגים, אנשים, חברות, ארגונים ועוד, תוך שהפרסום עלול לשנות את דעת הקהל תוך שניות אודות מותג, אפילו כאשר מדובר במותג אהוב במיוחד על ידי קהל היעד.

עם זאת גם כאשר ישנו פרסום שלילי ברשת, אפשר למזער נזקים, וזאת בעיקר על ידי ניהול מוניטין נכון שלצידו שיווק טוב יותר ואף קידום מכירות.

איך מתאוששים באמצעות כלים שונים מפרסום רע?

  • ניהול מוניטין – הדרך שלכם לדחוק תוצאות שליליות

כיום באמצעות ניהול מוניטין נכון, (אותו לניתן ללמוד דרך הרצאות מעניינות של צביקה יוגב וחברות ואנשי מקצוע בתחום) אפשר להתאושש מכל מפלה פרסומית. ניהול מוניטין כולל דרכי התאוששות כמו דחיקת תוצאות שליליות ממנועי החיפוש, פרסום הודעות לעיתונות, ניהול בלוגים חיוביים אודות המותג, ושינוי דעת הקהל על ידי יצירת מידע חיובי ברשת שדוחק את התוצאות השליליות למקומות נידחים במנועי החיפוש.

  • שיווק נכון – אפשר לתקן טעויות

לעיתים, פרסומות מסיימות אודות העסק שלכם עלולות לפגוע ברגשותיהם של קהל היעד שלכם, כמו למשל פרסומות בעלות אופי סקסיסטי, פרסומות פרובוקטיביות, כאלה שמשמיצות את המתחרים, אינן ראויות ועוד.

בעולם השיווק טעות קופירייטינג אחת יכולה להוביל למפלה של מותג, ולכן חשוב גם כאן לדעת כיצד מתאוששים בצורה נכונה.

פרסומים של התנצלות, הסבר רהוט אודות הפרסומת וכוונותיה, הורדה ותיקון הפרסומת, יכולים לסייע מאד למזער נזקים ולאפשר למותג שלכם להתאושש.

היעזרו באנשי השיווק הנכונים לשם כך, במנהלי מוניטין ונסו עוד לפני שטעות כזאת קורית להגיע להרצאות שמסייעות להבין כיצד מתאוששים בפרסום רע. הרצאות סמוג זה גם הן מעוברות על ידי אנשים מעניינים ובעלי ידע כמו צביקה יוגב.

  • קידום מכירותלומדים מכירות בהרצאות

לאחר שהתאוששתם מהמפלה הפרסומית, זה הזמן לנקות את האבק ולחזור לזירת המכירות. כעת אתם יכולים להבין מהן הנזקים וכיצד מנהלים מכירות בצורה שתמשוך חזרה לקוחות, גם אם מדבור בשימור לקוחות. הגיעו להרצאות מעניינות בנושא מכירות אצל צביקה יוגב ואחרים ותוכלו לדעת כיצד לנהל את המכירות שלכם בצורה טובה יותר.