קידום אתרים בגוגל והקשר לחוויית משתמש

קידום אתרים

כיום כל עסק שרוצה להגדיל את כמות הלקוחות שלו חייב לפרסם את עצמו באינטרנט. הפרסום באינטרנט מהווה תחום רחב מאוד אך אחת הדרכים הכי אפקטיביות לקדם את האתר שלנו באינטרנט היא לקדם אותו בגוגל. קידום אתרים בגוגל יכול לאפשר לנו להגיע לכמות גדולה יותר של לקוחות מדי חודש וכאשר אנחנו מקדמים את האתר שלנו חשוב לקדם אותו באופן שיגרום לגולשים לשהות זמן רב באתר ולגבש דעה חיובית על המותג שלנו. חלק חשוב מאוד מקידום זה הוא עיצוב חוויית משתמש חיובית באתר כך שכל גולש שיגיע לאתר ייהנה מהגלישה בו וירצה ליצור אתנו קשר לשם עשיית עסקים או הזמנת שירות.

קידום אתרים בגוגל – ושיפור הנגישות באתר

אחד הדברים שהמודעות אליהם הכי גדלה בשנים האחרונות בעולם האינטרנט הוא נושא הנגישות. כאשר אנחנו רוצים שהאתר שלנו יהיה אתר איכותי אנחנו חייבים להפוך אותו לנגיש לאנשים בעלי לקויות ומוגבלויות שונות כמו למשל לקויות ראייה או לקויות למידה. כאשר אנחנו רוצים לשפר את הנגישות באתר שלנו אנחנו יכולים לעשות זאת על ידי התאמת הנגישות באתר שלנו לאוכלוסיות מיוחדות אלו. כיום קידום אתרים בגוגל של כל אתר כולל גם מתן תשומת לב לתחום של נגישות האתר והפיכה שלו לאתר שמותאם מבחינת התכנים והעיצוב שלו לאנשים מכל קצוות האוכלוסייה.

קידום אתרים בגוגל – ושיפור מבנה האתר

כאשר אנחנו רוצים לשדרג את האתר שלנו כך שהוא יהיה אתר שהגולשים יאהבו לגלוש בו ויבלו בו זמן רב אנחנו צריכים לשים לב למבנה האתר. חשוב מאוד שהגולשים ישהו כמה שיותר זמן באתר שלנו כי כך הדירוג של האתר בגוגל יהיה גבוה יותר. התחום של קידום אתרים בגוגל קשור באופן ישיר למבנה של האתר – כי ככל שהמבנה של האתר נכון יותר כך האתר יהיה מקודם טוב יותר. כאשר אנחנו מתכננים את המבנה של האתר שלנו חשוב שנתכנן אותו כך שלגולשים יהיה נוח להתמצא באתר וליצור אתנו קשר. תכנון האתר צריך להיות כך שבכל רגע נתון הגולשים יוכלו להגיע לדף הראשי או לדף צור קשר שלנו. עוד חשוב לשים לב בעת התכנון של האתר שלנו הוא שאנחנו מתכננים נכון את בניית הקישורים שלו. חשוב ליצור באתר מבנה קישורים פנימי שיהיה הגיוני ויאפשר לנו לקדם את האתר ואת מילות המפתח שאנחנו רוצים לקדם אותו דרכם באופן היעיל ביותר.