האקססוריז שכל אישה חייבת להכיר

ארנקים לנשים

אחרי שנה ארוכה בה הסתגרנו בבית, עונת החתונות החלה ואתן ממש לא רוצות להרגיש שנשארתן מאחור. כולנו יודעות כמה זמן ומאמץ אנו מקדישות לבחירה מוקפדת של כל פריט אותו אנו עונדות בדרך לאירוע חשוב, אבל לא פעם, רבות שוכחות משהו.

הרי אנחנו נשים. בניגוד לשלל הגברים המופיעים באירוע הזוכים ללבוש בגדים עטורי כיסים, לנו אין את הפריווילגיה הזו. אז איך אנחנו יכולות להביא את כל הפריטים הקטנים החשובים כל כך? היכן נניח את הכסף? הפריטים ההיגיינים? אולי כמה מסטיקים בטעם מנטה וטישו?  מה שבטוח הוא שאלו לא יכולים להיכנס לתיק חסר סטייל שיהרוס לנו את הלוק.

אז איך אנחנו יכולות לנצל את הצורך לאססורי בטעם טוב שיוסיף עוד אפקט ללוק הכללי? כל זאת ועוד במאמר הבא!

איך בוחרים את הפריט המדויק עבורך

ארנקים לנשים ניתן למצוא במגוון רחב מאוד של צבעים וצורות. כדי שתבחרי בתבונה את הארנק הטוב ביותר עבורך, הכנו עבורך רשימה של שלושה ארנקים לנשים שישדרגו את ההופעה שלך בכל מצב.

  1.     המשתלב: בין שלל ארנקים לנשים אין כמו אותו ארנק קלאסי עשוי עור הצבוע חום בדרך כלל. הצבע הסולידי משתלב נהדר בכל לבוש ונותן תחושה של חוסר מאמץ. מאותם ארנקים לנשים שיכולים להחזיק עשרות שנים ולתת בכל פעם מחדש את המענה הדרוש. ארנק נהדר לאירועי בוקר בקיץ.  
  2.     הדייט שלך לערב: ארנקים לנשים כאמור מגיעים במגוון צבעים. אבל אין כמו לצאת לדייט בערב עם ארנק שחור מוקפד, מעוצב בקפידה. הארנק השחור שיכול להגיע עם רצועה או להתקפל במידה מדויקת ליד שלך הוא פיתרון נהדר לכל אירוע בו את מרגישה שאת צריכה לבלוט במיוחד ולא בטוחה מה יתן את המענה המדויק עבורך.
  3.     הפרוע: בכל קולקציה יש את הפריט הפרוע, השובב, זה שמוסיף זריקה של צבע ומעלה אותך כיתה. את יכולה לבחור ארנק אדום, כחול או ללכת על צבעים סולידיים. אם את מהבנות שאוהבות צבע, אנו כמובן ממליצים לך לבחור שלושה ארנקים בצבעים שונים, כחול, אדום ופסטל. כך תהיי מוכנה בכל מצב.

לכי לחפש השראה

האתגר איתו מתמודדות נשים שלא מגיעות מעולם הסטיילינג הוא איך לשלב את הפריט הנוסף במראה הכללי. מה שחשוב לזכור הוא שלאורך כל הדרך, הדבר הנכון לעשות הוא ליצור מראה שלם. מההתחלה ועד הסוף. את לא יכולה להשאיר קצוות פרומים.

לכן, אנחנו ממליצים ללכת לאתרי האינטרנט השונים. להסתכל בנשים אחרות, לראות איך סטייליסטים בכל העולם עושים את זה ואיך את יכולה לעשות סטיילנג עבורך לא פחות טוב.

אנחנו, כאן ב- רינגו , משווקים תיקים וארנקים לכל רחבי הארץ. אנחנו בטוחים שתצליחי למצוא אצלנו את הפריט המדויק עבורך שישתלב נהדר בעונת החתונות הקרובה.