המדריך להתקנת דשא סינטטי

דשא סינטטי

במבט ראשון, ישראלים רבים חשים רתיעה מול הרעיון של הנחת דשא סינטטי במרחב הביתי שלהם. הסיבה לכך ברורה. מרבית הישראלים עוד שבויים ברעיון של דירה, צמודת קרקע עם דשא נאה ומטופח. אבל דשא נאה ומטופח זה הרבה מאוד עבודה. הרבה כסף והרבה פחות נוח מהאלטרנטיבות.

על מנת להתקין דשא מלאכותי אתם יכולים להיעזר באנשי מקצוע. לא פעם זה עדיף. וודאי אם אתם עובדים שעות רבות ביום. אבל דעו כי אתם יכולים גם לבצע את המשימה בכוחות עצמכם. על מנת לאפשר לכם לבחור באפשרות הטובה ביותר מבחינתכם, הכנו עבורכם מדריך קצר שיתן לכם את הדגשים החשובים איתם אתם צריכים לצאת לדרך.

מה חשוב להכין לפני שמניחים דשא סינטטי

ראשית חשוב לבחון האם השטח עליו אתם עתידים להניח דשא סינטטי מכוסה דשא או עשבים כאלו או אחרים. במידה וכן, עליכם לרסס את המשטח ולהמתין עשרה ימים למותם של העשבים השוטים. הסיבה לכך פשוטה. כאשר גדלים עשבים שוטים מתחת הדשא הסינטטי הדבר עלול להביא להרמה שלו באופן כזה שלא יהיה לכם נוח להיעזר בו ולהשתמש בו לאורך זמן. לכן, שווה להקפיד על ריסוס של המשטח המיועד למשימה

הדבר השני אותו יש לעשות הוא כמובן להדק וליישר את השטח. רצוי להניח על השטח חומר מיוחד המיועד להנחה ולהידוק של דשא סינטטי.

שימו לב כי אתם מניחים את הדשא הסינטטי כך שכל הסיבים פונים לאותו כיוון. הדבר חשוב מאוד שכן זה מה שמייצר את האחידות במשטח ואת התחושה הכיפית הקשורה אצל כולנו בישיבה על דשא.

אל תשכחו כמובן לבצע חיתוך מדויק של המשטחים של אותו דשא סינטטי בסכין יפנית. שימו לב כי חיתוך שלא נעשה בקפידה עלול להשאיר חורים. מה שוודאי הייתם שמחים להמנע ממנו.

איזהרו מהשמש

יש כמה אלמנטים ששווה לאיזהר מהם ולהתייחס אליהם כאשר אתם מניחים דשא סינטטי. ראשית, כאשר אתם שמים דשא סינטטי חשוף לקרינה חזקה אתם עלולים למצוא את עצמכם תוך זמן קצר מביטים בדשא סינטטי בלוי, כזה שצבעו שונה.

ההמלצה היא לא להניח דשא סינטטי אלא בנקודה המקבלת שמש בשעות הבוקר. במידת האפשר, צילייה או פרגולה בהחלט יכולות להביא לפתרון של הבעיה.

בנוסף, שימו לב לכך שחומרי ניקוי לבית לא באים במגע עם הדשא הסינטטי שבחרתם. לא פעם מקום אליו משפחות רבות מנקזות את המים המלוכלכים שנותרו מהשטיפה הוא הגינה, המרחב החיצוני לבית. במקרה של דשא סינטטי הדבר עלול להיות הרסני עבורו. כך שההמלצה היא להמנע מפעולות מהסוג הזה.

אנחנו מזמינים אתכם לבחור דשא סינטטי המותאם לצרכים שלכם. אצלנו ב- 'פשוט ירוק' מתייחסים ברצינות לרצונות שלכם ופועלים בכל פעם מחדש כדי לספק לכם אותם בצורה הטובה ביותר.