ככה תבחרו גן אירועים לחתונה מושלמת

מתחתנים ומחפשים גן אירועים? הנה המידע החשוב ביותר לבחירת גן האירועים

כאשר מתכננים אירוע חשוב כמו חתונה זה חשוב לשים לב לכל פרט ופרט, ולהבין מראש מה מוצע לכם. אחת הטעויות הנפוצות שאנשים נוהגים לעשות זה להניח הנחות לגבי מה כלול בעסקה, וכפי שוודאי אתם יודעים כשמדובר בתכנון חתונות אין מקום לטעויות. אחת הבחירות החשובות ביותר בתכנון חתונה זו הבחירה של גן אירועים ולכן הכרחי לדעת מה צריך לשאול ולדעת על אולם האירועים. לשם כך, קיבצנו עבורכם את המידע החשוב ביותר שיסייע לכם לעשות בחירה נכונה עבורכם.

אז איך תבחרו גן אירועים לחתונה שלכם?

  1. עונת השנה- לפני שאתם בוחרים את גן אירועים כדאי שתיקחו בחשבון את העונה בה אתם מקיימים את האירוע. הסיבה לכך שיש גני אירועים שהם מדהימים לאירוע בעונה החמה, אך קצת פחות מתאימים כשמדובר במזג אוויר קריר (ולהפך!). לדוגמא, האם רוב הגן נמצא באזור חיצוני, האם בחורף חלקים שונים בגן סגורים לאורחים, האם הגן מתוכנן להתמודד עם תנאים בלתי צפויים (כמו גשם ורוחות), איזה סוג חימום/אוורור מופעל בזמן האירוע ועוד.
  2. מיקום גן האירועים-לגיטימי לחלוטין שכל אחד יבחר את גן האירועים שהכי מתאים לו, יחד עם זאת, צריך לזכור שהצלחה של אירוע גם בנויה מהגעת האורחים. לכן, חשוב שבחירת גן האירועים תתבסס גם על מיקום אסטרטגי שמתאים לאזור שממנו מגיעים החתן והכלה וכמובן האורחים. מובן לחלוטין שאי אפשר לרצות את כולם, אבל צריך להתחשב ברוב ובמיוחד אם אתם רוצים שהמוזמנים שלכם יגיעו לאירוע. לכן וואלי גן אירועים מומלץ באיזור השרון עונה על הצרכים האלו ועוד.
  3. חניה- חשוב ביותר להבין האם קיימת חניה פרטית לגן האירועים ועבור כמה רכבים. בסופו של יום, האורחים שלכם מגיעים לכבודכם וזה הכרחי לארגן להם חניה מסודרת.
  4. מטבח של גן האירועים- חלק מרכזי באירועים שונים ובמיוחד בחתונות זה הקייטרינג, והקייטרינג צריך תנאים טובים כדי להציע אוכל איכותי. לכן, תמיד כדאי לבחור בגן אירועים שמציע מטבח מותאם לאירועים, ולאוכל יוקרתי.
  5. מס' מוזמנים- כדי לבחור גן אירועים צריך לדעת מהו סדר גודל האירוע והאם גן האירועים מיועד לאירועים בסדר גודל שכזה. אם המקום מיועד לעד 200 איש, ולכם יש 500, אז זה לא המקום עבורכם. מעבר לכך זה לא נעים להיות במקום עמוס ודחוס, זה גם לא בטיחותי בעליל ולא חוקי.
  6. אמצעי בטיחות- כשמדובר בבטיחות ובמיוחד באירועים מרובי אנשים אסור להזניח את נושא הבטיחות. לכן, זה חשוב שלגן האירועים יהיו יציאות חירום מסודרות, ושהם עומדים בתקני בטיחות מחמירים על פי חוק.
  7. המלצות- דבר נוסף חשוב שתמיד כדאי לבדוק זה המלצות וביקורות על גן האירועים מלקוחות קודמים. לא סתם אומרים שאין חכם מבעל ניסיון, וזה תמיד מומלץ ללמוד מטעויות של אחרים. לדוגמא, וואלי גן אירועים מומלץ באזור השרון ובעל המלצות ושבחים. לכן אם הנכם מחפשים גן אירועים באזור השרון, וואלי גן אירועים יכול להיות בחירה מושלמת.
  8. שירות- ביום האירוע, שירות זה אחד הדברים הקריטיים. למשל האם גן האירועים מעניק שירותי מלצרות, הגשה, סדרני חניה, ועוד. זה חשוב שתבדקו לפני ושלא תניחו הנחות שגויות.