מה חשוב לדעת על קידום אורגני

זכויות יוצרים

אנשים רבים כיום בוחרים להקים אתרי אינטרנט למגוון עשיר של צרכים ומטרות. אנשי עסקים ואנשים פרטיים בוחרים להקים אתרי אינטרנט במטרה להנות מכל יתרונות הפרסום, השיווק ואף המכירה שאתרי האינטרנט מעניקים לבעליהם. אך אם גם אתם רוצים להנות מכל היתרונות שיש לרשת האינטרנט להציע לכם בעולם השיווק, הפרסום והמכירה, חשוב שתכירו כמה דגשים חשובים שיסייעו לכם לעשות זאת נכון ולהצליח להציב את האתר שלכם במקום טוב בעמוד הראשון של גוגל, כך שהוא יוכל להנות מתנועת הגולשים רבה. אך עוד קודם לכן, חשוב להקדים ולומר כי בשל היתרונות הגדולים שיש לרשת האינטרנט להציע, קיימת תחרות קשה בין בעלי אתרים רבים על מקום טוב בעמוד הראשון בגוגל.

כך תצליחו להתמקם בעמוד הראשון של גוגל 

מנועי החיפוש של גוגל עורכים מעין סינון וסלקציה לכל האתרים הרבים שמועלים לרשת במטרה להציג את הטובים והאיכותיים ביותר בלבד עבור קהל הגולשים שלהם. האתרים אשר מסומנים כ איכותיים והעשירים ביותר מוצגים בעמוד הראשון של גוגל בעוד האחרים ממוקמים בעמודמם לאחר מכן בהתאם לדירוגם על ידי מנועי החיפוש של גוגל. הנקודה החשובה ביותר שכדאי שתכירו היא נתון שעל פיו מעל 90% מכלל הגולשים ברשת מסתפקים בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש של גוגל. כלומר, מעל 90% מהגולשים כלל לא מגיעים לעמוד השני של גוגל, מה שאומר כי במידה והאתר שלכם לא ימוקם בעמוד הראשון, הוא יהפוך כלל לא רלוונטי עבור כל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. בדיוק לשם כך, קיימים שירותי קידום אתרים. 

קידום אתרים ממומן 

שירותי קידום אתרים מסייעים לאתרים רבים להתקדם אט אט במעלה התוצאות המוצגות בגוגל עד שהם יתמקמו במקום טוב בעמוד הראשון. שירותי קידום אתרים מתחלקים לשני מסלולים שונים כאשר הראשון הוא מסלול קידום אתרים ממומן והשני הוא מסלול קידום אתרים אורגני. קידום אתרים ממומן כולל תשלום קבוע של בעל האתר לחברת גוגל במטרה שהיא תאפשר לו להתמקם במקום טוב בעמוד הראשון באופן קבוע. חשוב להדגיש ולומר כי ברגע שבעל האתר יפסיק לשלם את התשלום הקבוע תמורת מקום טוב בעמוד הראשון, אתר האינטרנט יחזור למקומו הטבעי על פי דירוג איכותו, מה שאומר שייתכן והוא יחזור לעמודים הסופיים ברשימה.

קידום אתרים אורגני – הכירו את כלל פעולות האופטימיזציה שירימו את האתר שלכם

לעומת זאת, קידום אורגני כולל קידום טבעי על ידי העלאת הדירוג של מנועי החיפוש של גוגל לאתר. מנועי החיפוש של גוגל רוצים להציג את התוצאות האיכותיות ביותר עבור קהל הגולשים, ולכן במידה ותצליחו להפוך את אתר האינטרנט שלכם לכזה שנתפס כאיכותי ועשיר בעיניהם של גוגל, תקודמו באופן טבעי לעמוד הראשון ללא כל צורך לשלם על כך. על מנת לשפר את דירוגם של גוגל לאתר שלכם, נדרשות מספר פעולות אופטימיזציה לאתר במסגרת שירותי קידום אתרים אורגני. בין הפעולות השכיחות ביותר חשוב לוודא כי האתר נפתח במהירות רבה ומונע אחוזי נטישה גבוהים, התמונות המשולבות באתר הן ברמת איכות גבוהה, האתר מכיל תוכן עשיר ואיכותי וכמובן מראהו אסתטי וידידותי למשתמש.